З 1 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ НА БАЗІ
ЄВРОПЕЙСЬКОГО
УНІВЕРСИТЕТУ
ВІДКРИВАЄТЬСЯ ДИТЯЧА КІМНАТА

Існує стереотип, що обов’язком сімейного чоловіка є заробляння грошей та годування родини, у той час як жінка має народжувати й виховувати дітей.

Але інколи все ж виникають такі ситуації, в яких жінка має інші пріоритети і не хоче залишати своє робоче місце у момент появи нового члена родини. Народження дитини – це величезний стрес для жіночого організму, який здатний призвести до погіршення емоціонального стану жінки. Якщо матуся весь час дратується і нервує, виховати спокійну дитину, а тим паче, зберегти родинні стосунки, буде досить важко.

Ми ГОТОВІ ДОПОМОГТИ ВАМ У ВИРІШЕННІ ЦІЄЇ СИТУАЦІЇ. ШАНОВНІ СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ МІЖНАРОДНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ , ЯКЩО У ВАШІЙ РОДИНІ ПЛАНУЄТЬСЯ, АБО ВЖЕ НАРОДИВСЯ МАЛЮК, МАЄМО ГАРНУ НОВИНУ ДЛЯ ВАС: З 1 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ НА БАЗІ МІЖНАРОДНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ НЕЗАБАРОМ ВІДКРИЄТЬСЯ ДИТЯЧА КІМНАТА. ПРО ВАШИХ МАЛЮКІВ БУДУТЬ ПІКЛУВАТИСЯ ПРОФЕСІОНАЛЬНІ ВИХОВАТЕЛІ.

ТОЖ, МАЛЮК НЕ ЗАВАДА НАВЧАННЮ АБО РОБОТІ! НЕ ВТРАЧАЙ ЧАС! ЖИВИ, ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ ЗАРАЗ!