+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email

Make business $mart

Creative
Innovative
Updated
Experienced
Pragmatic
Про європейську школу бізнесу
Європейська Школа Бізнесу – це новітній Навчально – науковий інститут, де гармонійно поєднуються кращі традиції підготовки висококваліфікованих фахівців з методиками міжнародних та європейських закладів вищої освіти та провідних наукових установ. Ми готуємо економістів, менеджерів, бізнес-адміністраторів, маркетологів, обліковців, фінансистів, організаторів підприємницької та біржової діяльності, технологів та керівників у сфері готельно-ресторанного бізнесу й туризму з урахуванням усіх потреб сучасного ринку.

 

З 1 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ НА БАЗІ
МІЖНАРОДНОГО
ЄВРОПЕЙСЬКОГО
УНІВЕРСИТЕТУ
ВІДКРИВАЄТЬСЯ ДИТЯЧА КІМНАТА

Існує стереотип, що обов’язком сімейного чоловіка є заробляння грошей та годування родини, у той час як жінка має народжувати й виховувати дітей.

Але інколи все ж виникають такі ситуації, в яких жінка має інші пріоритети і не хоче залишати своє робоче місце у момент появи нового члена родини. Народження дитини – це величезний стрес для жіночого організму, який здатний призвести до погіршення емоціонального стану жінки. Якщо матуся весь час дратується і нервує, виховати спокійну дитину, а тим паче, зберегти родинні стосунки, буде досить важко.Ми ГОТОВІ ДОПОМОГТИ ВАМ У ВИРІШЕННІ ЦІЄЇ СИТУАЦІЇ. ШАНОВНІ СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ МІЖНАРОДНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ , ЯКЩО У ВАШІЙ РОДИНІ ПЛАНУЄТЬСЯ, АБО ВЖЕ НАРОДИВСЯ МАЛЮК, МАЄМО ГАРНУ НОВИНУ ДЛЯ ВАС: З 1 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ НА БАЗІ МІЖНАРОДНОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ НЕЗАБАРОМ ВІДКРИЄТЬСЯ ДИТЯЧА КІМНАТА. ПРО ВАШИХ МАЛЮКІВ БУДУТЬ ПІКЛУВАТИСЯ ПРОФЕСІОНАЛЬНІ ВИХОВАТЕЛІ.

ТОЖ, МАЛЮК НЕ ЗАВАДА НАВЧАННЮ АБО РОБОТІ! НЕ ВТРАЧАЙ ЧАС! ЖИВИ, ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ ЗАРАЗ!Найсучасніша школа бізнесу
пропонує якісну європейську освіту
 
Контакти
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43
Європейська Школа Бізнесу

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187