Нещодавно в рамках співробітництва нашого університету було укладено угоду про співпрацю між Міжнародним Європейським Університетом в особі в. о. ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України Падалки Олега Семеновича та Всеукраїнської асоціації громад в особі заступника Голови-Керівника Виконавчої дирекції Поєдинка Миколи Сергійовича.

Основною метою співпраці є забезпечення високої якості професійної підготовки фахівців.

Відповідно до основних положень угоди сторонами виокремлено напрями з освітньої та науково-дослідницької діяльності, а також заплановано системне проведення науково-комунікативних заходів за організаційного сприяння між сторонами