+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email

Make business $mart

Creative
Innovative
Updated
Experienced
Pragmatic
Про європейську школу бізнесу
Європейська Школа Бізнесу – це новітній Навчально – науковий інститут, де гармонійно поєднуються кращі традиції підготовки висококваліфікованих фахівців з методиками міжнародних та європейських закладів вищої освіти та провідних наукових установ. Ми готуємо економістів, менеджерів, бізнес-адміністраторів, маркетологів, обліковців, фінансистів, організаторів підприємницької та біржової діяльності, технологів та керівників у сфері готельно-ресторанного бізнесу й туризму з урахуванням усіх потреб сучасного ринку.

 

Нещодавно в рамках співробітництва нашого університету було укладено угоду про співпрацю між Міжнародним Європейським Університетом в особі в. о. ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України Падалки Олега Семеновича та Всеукраїнської асоціації громад в особі заступника Голови-Керівника Виконавчої дирекції Поєдинка Миколи Сергійовича.

Основною метою співпраці є забезпечення високої якості професійної підготовки фахівців.

Відповідно до основних положень угоди сторонами виокремлено напрями з освітньої та науково-дослідницької діяльності, а також заплановано системне проведення науково-комунікативних заходів за організаційного сприяння між сторонами

=
Найсучасніша школа бізнесу
пропонує якісну європейську освіту
 
Контакти
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43
Європейська Школа Бізнесу

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187