Міжнародний Європейський Університет підписав договір про співробітництво з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Організація діє для поглиблення співробітництва між Україною та ЄС у сфері державної служби та державного управління, удосконалення механізму координації інституціонального забезпечення їх адаптації до стандартів ЄС, зокрема шляхом організації роботи з ефективного використання в Україні інструментів інституціональної розбудови ЄС Twinning, TAIEX, SIGMA, підвищення професійного рівня державних службовців та поліпшення роботи з інформування суспільства з питань європейської інтеграції.

Під час зустрічі сторони висловили спільний інтерес в сприянні інформаційного та інтелектуального обміну та діяльності в наступних напрямах, це:
- спільна підготовка та видання підручників, навчальних посібників;
- організація та проведення спільних навчальних заходів;
- експертна оцінка якості освітніх програм підготовки фахівців за профілем Центру;
- створення творчих колективів;
- організація та проведення наукових досліджень;
- проведення спільних науково-дослідних заходів (семінарів, конференцій).

Метою співпраці є необхідність впровадження та розвитку провідних європейських стандартів в сфері освіти в університеті. Співпраця з подібними закладами сприятиме розширенню наукових контактів серед науковців, викладачів та студентів МЄУ, зміцненню відносин у освітній та дослідницькій діяльності.

Це створить всі умови для поширення освітнього та практичного досвіду і підвищення рівня конкурентноспроможності випускників нашого університету.