+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email

Make business $mart

Creative
Innovative
Updated
Experienced
Pragmatic
Про європейську школу бізнесу
Європейська Школа Бізнесу – це новітній Навчально – науковий інститут, де гармонійно поєднуються кращі традиції підготовки висококваліфікованих фахівців з методиками міжнародних та європейських закладів вищої освіти та провідних наукових установ. Ми готуємо економістів, менеджерів, бізнес-адміністраторів, маркетологів, обліковців, фінансистів, організаторів підприємницької та біржової діяльності, технологів та керівників у сфері готельно-ресторанного бізнесу й туризму з урахуванням усіх потреб сучасного ринку.

 

Міжнародний Європейський Університет підписав договір про співробітництво з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Організація діє для поглиблення співробітництва між Україною та ЄС у сфері державної служби та державного управління, удосконалення механізму координації інституціонального забезпечення їх адаптації до стандартів ЄС, зокрема шляхом організації роботи з ефективного використання в Україні інструментів інституціональної розбудови ЄС Twinning, TAIEX, SIGMA, підвищення професійного рівня державних службовців та поліпшення роботи з інформування суспільства з питань європейської інтеграції.

Під час зустрічі сторони висловили спільний інтерес в сприянні інформаційного та інтелектуального обміну та діяльності в наступних напрямах, це:
- спільна підготовка та видання підручників, навчальних посібників;
- організація та проведення спільних навчальних заходів;
- експертна оцінка якості освітніх програм підготовки фахівців за профілем Центру;
- створення творчих колективів;
- організація та проведення наукових досліджень;
- проведення спільних науково-дослідних заходів (семінарів, конференцій).

Метою співпраці є необхідність впровадження та розвитку провідних європейських стандартів в сфері освіти в університеті. Співпраця з подібними закладами сприятиме розширенню наукових контактів серед науковців, викладачів та студентів МЄУ, зміцненню відносин у освітній та дослідницькій діяльності.

Це створить всі умови для поширення освітнього та практичного досвіду і підвищення рівня конкурентноспроможності випускників нашого університету.

Найсучасніша школа бізнесу
пропонує якісну європейську освіту
 
Контакти
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43
Європейська Школа Бізнесу

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187