+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email

Make business $mart

Creative
Innovative
Updated
Experienced
Pragmatic
Про європейську школу бізнесу
Європейська Школа Бізнесу – це новітній Навчально – науковий інститут, де гармонійно поєднуються кращі традиції підготовки висококваліфікованих фахівців з методиками міжнародних та європейських закладів вищої освіти та провідних наукових установ. Ми готуємо економістів, менеджерів, бізнес-адміністраторів, маркетологів, обліковців, фінансистів, організаторів підприємницької та біржової діяльності, технологів та керівників у сфері готельно-ресторанного бізнесу й туризму з урахуванням усіх потреб сучасного ринку.

 

Запрошуємо студентів МЄУ на вебінар з академічної доброчесності та фундаментальних принципів розвитку європейського університету, який відбудеться 26 березня 2021 року о 14:00 на українській мові та 16:00 на англійській мові

Етика вищої школи, цінності, що лежать в основі освітньої діяльності та наукової, принципи та правила взаємовідносин в сучасному університеті є основою його здатності до ефективного розвитку та спроможності задовольнити запит суспільства. Академічна доброчесність розглядається як міждисциплінарна категорія, що поєднує в собі етичні норми й правила поведінки людини в освітньо-науковому середовищі, механізми й інструменти, за допомогою яких вони реалізуються на практиці. В рамках Вебінару буде розглянуто поняття та основні фундаментальні цінності академічної доброчесності, сучасні, інституційні змінами у сфері вищої освіти щодо її забезпечення, а також прояви академічної недоброчесності та можливості подолання.

Зустріч на українській мові

Meeting in english

Найсучасніша школа бізнесу
пропонує якісну європейську освіту
 
Контакти
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43
Європейська Школа Бізнесу

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187