Сьогодні відбувся вебінар для студентів МЄУ з академічної доброчесності та фундаментальних принципів розвитку європейського університету українською та англійською мовами.

Спікер: доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та економіки Бойко Олена Володимирівна. В рамках вебінару було розглянуто поняття та основні фундаментальні цінності академічної доброчесності, сучасні, інституційні змінами у сфері вищої освіти щодо її забезпечення, а також прояви академічної недоброчесності та можливості подолання.