✅ 10 занять з неймовірної англійської у компанії Джонні Деппа, Пенелопи Круз, Мішель Пфайффер та інших відомих акторів!

Movie Club від Центру іноземних мов GOVORY запрошує на курс з англійської мови бажаючих, рівень володіння англійської яких В1 та вище, за фільмом: MURDER ON THE ORIENT EXPRESS / ВБИВСТВО У СХІДНОМУ ЕКСПРЕСІ (2017)

❗️ Не баріться! Обмежена кількість навіть ОНЛАЙН-місць!!!

Старт: 10 квітня 2021 р 🕓

▶️ Окрім естетичного задоволення від перегляду фільму, кожного заняття ти матимеш:

• словничок до 10-15-хвилинного уривку у спеціальному додатку – дуже зручному для вивчення лексики,
  • уривок з фільму (10-15 хв) з та без субтитрів,
  • засвоєння нової лексики та граматичних структур у розроблених нами цікавих завданнях,
  • застосування нової лексики та граматичних структур в обговоренні уривку з фільму та ігр, розроблених нами на його основі,
  • менторство з боку досвідченого викладача!

Деталі (розклад занять, оплата та ін.) та реєстрація тут.