22 квітня 2021 року проректор Варшавського університету менеджменту «Collegium Humanum” Тарас Голопич з робочою поїздкою відвідав Міжнародний Європейський Університет. Під час зустрічі обговорювались деталі співпраці.
Місяцем раніше між закладами вищої освіти було підписано угоду про співробітництво. Ця угода дає можливість студентам МЄУ паралельно навчатись у Варшавському університеті і отримати одночасно з українським дипломом диплом Республіки Польща, більше того, студенти мають можливість бути зарахованими на навчання без сертифіката ЗНО. Можливість отримання подвійних дипломів надається як студентам-бакалаврам, так і магістрам.
Міжнародний Європейський Університет - Європа в нас, і вона ближче, ніж ти думаєш!