+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email

Make business $mart

Creative
Innovative
Updated
Experienced
Pragmatic
Про європейську школу бізнесу
Європейська Школа Бізнесу – це новітній Навчально – науковий інститут, де гармонійно поєднуються кращі традиції підготовки висококваліфікованих фахівців з методиками міжнародних та європейських закладів вищої освіти та провідних наукових установ. Ми готуємо економістів, менеджерів, бізнес-адміністраторів, маркетологів, обліковців, фінансистів, організаторів підприємницької та біржової діяльності, технологів та керівників у сфері готельно-ресторанного бізнесу й туризму з урахуванням усіх потреб сучасного ринку.

 

Візит проректора Міжнародного Європейського Університету до Анатівки в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю.

22 квітня 2021 року в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків МЄУ Наволокіна Алла Сергіївна склала візит до унікального містечка Анатівка.

Анатівка - поселення для єврейських біженців з Луганської та Донецької областей, засноване головним рабином України Моше Реувеном Азманом. На зустрічі адміністрація МЄУ ознайомилась із освітньою діяльністю поселення, відвідавши новітню загальноосвітню школу, в якій навчається близько 200 дітей. Основною темою у контексті переговорів стало обговорення можливості відкриття в Анатівці філіалу Міжнародного Європейського Університету.

Нагадаємо, що в березні МЄУ підписав Меморандум про співпрацю з Головним рабином України Моше Реувеном Азманом, що має на меті співробітництво в сфері організації, удосконаленні і забезпеченні учбового процесу, науково-дослідної роботи, розвитку культурних зв’язків, сприяння вступу в університет осіб єврейської національної общини й громадян Ізраїля.

Сьогодні ця діяльність отримала новий імпульс до розвитку.

Найсучасніша школа бізнесу
пропонує якісну європейську освіту
 
Контакти
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43
Європейська Школа Бізнесу

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187