У нас для вас HOT news!

‼️Міжнародний Європейський Університет анонсує прямий ефір зі стейкхолдером Іваном Степуріним🔥

📍Коли?
26 квітня о 12:00.

🔺Трохи про спікера:
- кандидат технічних наук, PhD;
- директор видавництва «Саміт-книга»;
- співзасновник продакшн-компанії «Саміт-фільм»;
- директор МБФ «Твоя доброта»;
- член громадської комісії по культурі КОДА;
- член правління Української Асоціації Видавців та Книгорозповсюджувачів;
- співголова Української Асоціації письменників пригодницького і детективного жанру;
- секретар Громадської ради з питань культури і спорту;
- ведучий програми «Громадянська позиція» на телеканалі «Глас»;
- експерт Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова».

📍Що буде?
Дізнаєтесь про можливості одного з провідних українських видавничих будинків «Саміт-книга».

Отримаєте інформацію про незалежну організацію Громадської ради з питань культури і спорту.

Дізнаєтесь про проекти Міжнародного благодійного фонду «Твоя доброта», що направлені на підтримку творчої молоді та інтеграції української культури в європейський простір.

І багато іншого😉

Впевнені, що ви вже надихнулись досягненнями нашого спікера, тому не пропустіть чудову можливість⚡