+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email

Make business $mart

Creative
Innovative
Updated
Experienced
Pragmatic
Про європейську школу бізнесу
Європейська Школа Бізнесу – це новітній Навчально – науковий інститут, де гармонійно поєднуються кращі традиції підготовки висококваліфікованих фахівців з методиками міжнародних та європейських закладів вищої освіти та провідних наукових установ. Ми готуємо економістів, менеджерів, бізнес-адміністраторів, маркетологів, обліковців, фінансистів, організаторів підприємницької та біржової діяльності, технологів та керівників у сфері готельно-ресторанного бізнесу й туризму з урахуванням усіх потреб сучасного ринку.

 

26 квітня
День пам'яті Чорнобильської трагедії

☢️Чорнобиль ...
35 років тому, у квітні 1986 року це страшне слово прозвучало на всю планету, сповістивши світу про масштабну катастрофу XX століття - вибух на 4 енергоблоці Чорнобильської АЕС. Та отруйна хмара, вирвавшись із саркофага, завдала людських втрат та хвороб.
Людина стала безпорадною перед атомом, який більше не хотів залишатися мирним.
Чорнобильська катастрофа - це ще й безжальний урок, що нагадує про те, що не можна легковажно ставитися до навколишнього світу...
Мине ще багато років, але аварія на ЧАЕС так і залишиться гострою темою для нас, незагоєною раною в душі та загальною тривогою ... Збережемо пам'ять про ті трагічні дні, щоб ніколи не повторився Чорнобиль! Низький уклін і вічна пам'ять героям ліквідаторам Чорнобильської аварії ... Всім хто врятував світ від ядерної катастрофи.
🕯️Ми пам'ятаємо...

Найсучасніша школа бізнесу
пропонує якісну європейську освіту
 
Контакти
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43
Європейська Школа Бізнесу

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187