
Ремига Юлія Сергіївна
Завідувач кафедри менеджменту та економіки
кандидат економічних наук, доцент
Ремига Юлія Сергіївна
×Освіта та кар’єра
Освіта:
Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні», кваліфікація – «Референт- перекладач» (2003); Національний авіаційний університет, спеціальність «Логістика», кваліфікація – «Менеджер (управитель) з логістики» (2008); Національний авіаційний університет, спеціальність «Правознавство», кваліфікація – «Юрист» (2009); аспірантура Національного транспортного університету (2013).
Кар’єрне зростання: за свою діяльність обіймала посади лаборанта кафедри, асистента кафедри, доцента кафедри, заступника директора з організаційно-виховної роботи, заступника декана з організаційно-виховної роботи, заступника директора коледжу, завідувача відділу по роботі з іноземними студентами, проректора з навчально-виховної роботи.
Наукові здобутки та праці
є автором понад 140 наукових праць, в т.ч. публікації у наукових періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus та Web of Science; співавтор навчального посібника «Логістичний інжиніринг»; співавтор у 4 монографіях; 4 методичних рекомендацій та понад 15 публікацій у іноземних виданнях; має досвід проектної діяльності у науково-дослідних роботах, а також в організації та проведенні міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, зустрічей. Нагороджена почесними грамотами та дипломами Міністерства освіти і науки України, а також була стипендіатом Київського міського голови.
Коло наукових і професійних інтересів
тенденції розвитку ринку транспортно-логістичних послуг, ефективність національних і міжнародних правових норм у галузі логістики, управління ризиками в діяльності підприємств, економічна безпека підприємств.
Членство в організаціях
Член ГО «Український логістичний альянс»
Бізнесовий досвід
генеральний директор Громадської асоціації «Українська логістична асоціація» (2009-2010); співзасновник ТОВ «Експерто Креде» (2005); бізнес-тренер на курсах за програмою МВА та професійної підготовки міжнародних експедиторів згідно стандартів FIATA (з 2015 - дотепер).
Міжнародне співробітництво
участь у проектах міжнародного стажування в іноземних закладах освіти Литви, Польщі, Словаччини, Австрії, Угорщини (2013-2019); була учасником міжнародного проекту академічної мобільності Erasmus+ Staff Mobility for teaching and training (Польща, 2019)
Хобі
народні та бальні танці, вокал, гра на музичних інструментах, подорожі, вишивання, грумінг собак.

Банар Оксана Василівна
Професор кафедри менеджменту та економіки
доктор економічних наук, професор
Банар Оксана Василівна
×Освіта та кар’єра
Базова освіта:
Уманська сільськогосподарська академія, спеціальність: «Облік і аудит», кваліфікація: економіст-бухгалтер (1999); ПАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом», спеціальність: «Правознавство», кваліфікація – юрист (2011); Уманський національний університет садівництва, спеціальність: "Публічне управління та адміністрування", кваліфікація - магістр публічного управління та адміністрування (2020).
Наукові здобутки та праці
Наукові здобутки:
З 2015 року здійснює наукове керівництво магістрантами та аспірантами. Співавтор та науковий редактор 5 фахових підручників і навчальних посібників з проектного аналізу та адміністративного менеджменту. Підготувала 2 кандидатів економічних наук. Проходила підвищення кваліфікації в вересні 2016р. в Празькому інституті підвищення кваліфікації, м. Прага (Чеська Республіка). Останнє стажування проходила у лютому-березні 2020р. в Університет Клайпеди, м. Клайпеда (Литва) на базі кафедри менеджменту.
Наукові праці:
Є автором понад 170 наукових праць, в т.ч. 11 публікацій у наукових періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus та Web of Science; автор монографії «Управління конкурентоспроможністю агропромислового виробництва в системі державного регулювання аграрного ринку: теорія і механізми»; співавтор у 5 монографіях; 15 методичних рекомендацій та понад 25 публікацій у іноземних виданнях; має досвід проектної діяльності у науково-дослідних роботах, а також в організації та проведенні міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, зустрічей.
Коло наукових і професійних інтересів
Організаційно-економічні механізми підвищення ефективності діяльності підприємств, стратегія забезпечення конкурентоспроможності підприємств України
Хобі
Спілкування з друзями, театр, музика, подорожі

Зайцев Юрій Кузьмич
Професор кафедри менеджменту та економіки
доктор економічних наук, професор
Зайцев Юрій Кузьмич
×Освіта та кар’єра
Освіта:
Чернівецький державний університет, кваліфікація історика, викладача історії та суспільствознавства (1970); аспірантура при кафедрі політичної економії ЧДУ (1975).
Професійний досвід:
працював на кафедрі політичної економії (згодом кафедрі економічної теорії) на посадах викладача, старшого викладача, доцента (1975-2001); завідувач кафедрою політичної економії (1980-1981); декана економічного факультету (1992-1997); доцент кафедри політичної економії Київського національного університету (2001); професор кафедри політичної економії КНЕУ (2003); заступник завідуючого кафедри політичної економії (2008-2015).
Наукові здобутки та праці
Співавтор та науковий редактор 11 фахових підручників і навчальних посібників з економічної теорії; Засновник і керівник наукової школи ДВНЗ “КНЕУ імені Вадима Гетьмана” “Сучасна політична економія”.
Член редакційної колегії наукового журналу «Економічна теорія і право» (Харків). Член редакційної колегії науково-теоретичного журналу «Evropsky casopis ekonomiky a managmentu» (Прага, Чехія).
Член спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», заступник голови ради за спеціальностями 08.00.01 та 08.00.03. Член спеціалізованої вченої ради Д 26.006.03 за спеціальностями 08.00.04 та 08.00.07.
Підготував 3 докторів і 12 кандидатів економічних наук. Керував виконанням 4 фундаментальних наукових тем МОН України.
Коло наукових і професійних інтересів
політико-економічні проблеми та суперечності економічного розвитку глобалізованого суспільства; закономірності еволюції сучасного капіталізму; філософія економіки; проблеми теорії та методології сучасної політичної економії зокрема й таких її напрямів, як: політична економія постіндустріального суспільства; субстанціональна, політична економія середнього класу; нова, інституціональна політична економія; політична економія глобалізованого суспільства; політична економія посткапіталістичного суспільства.
Хобі
Робота, спілкування з найближчими друзями, книги, знайомство з історичними місцями Києва, джазова та класична концертна музика, театр, бронза.

Бойко Олена Володимирівна
Професор кафедри менеджменту та економіки
доктор економічних наук, доцент
Бойко Олена Володимирівна
×Освіта:
1987-1992 рр. – Київський технологічний інститут харчової промисловості, спеціальність – «Автоматизація і комплексна механізація хіміко-технологічних процесів, кваліфікація - інженер по автоматизації;
1997-1998 рр. Запорізька державна інженерна академія, факультет післядипломної освіти, спеціальність - «Економіка підприємства», кваліфікація – інженер - економіст;
2008-2009 рр. - магістратура Класичного приватного університету, спеціальність - «Державна служба», кваліфікація – спеціаліст державної служби.
Наукова діяльність:
2001-2004 рр. – навчання в аспірантурі Запорізької державна інженерної академії з наступним захистом кандидатської дисертації та присудженням наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами;
2011-2014 рр. – навчання в докторантурі Національного авіаційного університету з наступним захистом докторської дисертації та присудженням наукового ступеня доктора економічних наук зі спеціальності 08.00.03– економіка та управління національним господарством.
В 2009 році присвоєно вчене звання доцента кафедри менеджменту організацій транспорту.
Досвід роботи:
1992-2001 рр .- працювала на різних посадах (економіст з оплати праці, спеціаліст з нормування та оплати праці, директор відділу контрактів) підприємств України.
Понад 20 років (2001-2021р.р.) працює в закладах вищої освіти на посадах, які у повній мірі відповідають як профілю (паспорту) спеціальності, так і напряму підготовки студентів, за яким здійснювалася викладацька діяльність.
Наукові здобутки та праці
Автор понад 120 наукових і науково-методичних праць, в тому числі декількох монографій, навчально-методичних посібників, а також публікацій у наукових періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus та Web of Scienc).
Коло наукових і професійних інтересів
Сфера наукових інтересів охоплює вирішення теоретико-методологічних та прикладних проблем управління розвитком організацій та підприємств базових галузей національної економіки.

Москаленко Олександра Миколаївна
Професор кафедри менеджменту та економіки
доктор економічних наук, професор
Москаленко Олександра Миколаївна
×Освіта та кар’єра
Вищу освіту зі спеціальності «Міжнародна економіка» здобула в Криворізькому економічному інституті Київського національного економічного університету (2005, диплом з відзнакою). Науковий ступінь кандидата економічних наук (2009) і доктора економічних (2014) наук зі спеціальності 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки здобула в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Вчене звання – доцент кафедри міжнародної економіки (2012), професор кафедри політичної економії (2018).
Наукові здобутки та праці
Проф. Олександра Москаленко має більше 100 наукових публікацій, 1 одноосібну монографію, 2 монографії у співавторстві та 2 колективні монографії. Серед основних наукових праць за останні 10 років можна виділити такі монографії та статті:
1. Москаленко О. М. Теорія і модель випереджаючого економічного розвитку в системі суспільних стратегічних потреб : монографія / О. М. Москаленко. – К. : КНЕУ, 2014. – 550 с. (32,09 д.а.).
2. Зайцев Ю. К., Москаленко О. М. Сучасна політична економія як теоретична основа економічного розвитку суспільства : у 2 кн. — Кн. І. Філософсько-методологічні засади архітектоніки предмета сучасної політичної економії : монографія / Ю. К. Зайцев, О. М. Москаленко. – Київ: КНЕУ, 2018. – 397, [3] с. (авторська частика 11,5 д.а.).
3. Зайцев Ю. К., Москаленко О. М. Сучасна політична економія як теоретична основа економічного розвитку суспільства : у 2 кн. — Кн. II. Сучасна політична економія як методологічна парадигма економічної політики розвитку у глобалізованому суспільстві: монографія / Ю. К. Зайцев, О. М. Москаленко. — Київ: КНЕУ, 2020. — 251 с. (авторська частина -7 д.а).
4. Oleksandra Moskalenko. “Strategic Goals of the Economic Policy and Productive Ability of the National Economy in a Globalised Society”. Chapter Five. In the Book: Productivity of Contemporary Economies: Theory and evidence. Edited by Anton S. Filipenko, Oleksandra M. Moskalenko, Yurii K. Zaitsev. Cambridge Scholar Publishing, 2021. Pp. 111-137.Moskalenko, O. M. Neoliberal logics of the “austerity” policies in Ukraine: the relationship with innovative growth / O. M. Moskalenko // Scientific Bulletin of Polissia. – 2017. – P.1. – No. 4 (12). – pp. 28–35. Web of Science. DOI: 10.25140/2410-9576-2017-1-4(12)-28-35. WEb 0f Science.
5. Zaitsev Yurii K., Moskalenko Oleksandra M. Modern society and economy: the dialectics of interdependence of possibilities and the methodology of its cognition // Economic Studies. – 2017. – №4. – p. 146–162. Scopus, https://ideas.repec.org/a/bas/econst/y2017i4p146-162.html.
6. Москаленко О. М., Матвієнко М. А., Рубінківська С.О. Поведінковий аналіз ефекту фреймінгу на українському телебаченні // Економіка та підприємництво. – 2020. – №44/2020. – С.32 – 45.
7. Москаленко О.М. Економія і демократія в фіскальній політиці // Економічна теорія: науковий журнал. – 2018. - №4. – С. 57-78. - DOI: 10.15407/etet2018.04.057.
8. Москаленко О.М. Політична економія глобалізованого суспільства / Ю.К. Зайцев, О.М. Москаленко // Проблеми економіки та політичної економії 2018. – № 1. – С.95 – 113.
9. Олександра Москаленко. Проміжні результати, проблеми і перспективи медичної реформи первинної ланки для лікарів–фізичних осіб-підприємців. Щотижневик «Газета 2000», 28 серпня 2021 року. URL: https://www.2000format.com/blogi/avtorskie-kolonki_blogi/promizhni-rezultati_-problemi-i-perspektivi-medichnoi-reformi-pervinnoi-lanki-dlja-likariv-fizichnih-osib-pidpriemciv-.htm.
Авторські свідоцтва:
1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 98643. Складений твір “Робоча програма навчальної дисципліни “Плюралістична економіка” і методичні матеріали з вивчення навчальної дисципліни “Плюралістична економіка“ для третього (освітньо наукового) рівня вищої освіти, галузь знань 05 “Соціальні та поведінкові науки”, спеціальності 051 “Економіка”, освітньо-наукової програми доктора філософії “Економіка”. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Дата реєстрації 14.07.2020 (автор Москаленко О.М.).
2. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №99328. (автори: Зайцев Ю.К., Москаленко О.М.). Мінекономіки. Сучасна політична економія як теоретична основа економічного розвитку суспільства. Книга І. Монографія. Дата реєстрації 31 серпня 2020 р.
3. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №99331. Теорія і модель випереджаючого економічного розвитку в системі стратегічних суспільних потреб. Монографія. (Автор: Москаленко О.М.) Дата реєстрації: 31 серпня 2020 року.
4. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №99329. Збірка наукових творів “Робоча програма навчальної дисципліни “Поведінкова та експериментальна економіка” для третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, галузі 05 “Соціальні та поведінкові науки”, спеціальності 051 “Економіка”, освітньо-наукової програми доктора філософії “Економіки”. Автор: Москаленко О.М. Дата реєстрації 31 серпня 2020 року.
Коло наукових і професійних інтересів
Проблеми теорії і методології сучасної економіки, цифрова економіка, прикладна економічна політика, міжнародна економіка, поведінкова економіка.
1. Науковий керівник. Тема наукової роботи № 0121U109496 “Постпандемічна парадигма соціально-економічного розвитку України в системі координат цифрової економіки” (2021-2023 рр.).
2. Член редакційної колегії журналу НАНУ «Економічна теорія».
3. Зовнішній рецензент наукового журналу “Економічна теорія і право” - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків (Index Copernicus);
4. Член редакційної колегії іноземного науково-теоретичного журналу “Evropsky casopis ekonomiky a managmentu” (“Європейський журнал економіки і менеджмента”), Чехія, Прага.
5. Член редакційної колегії журналу КНЕУ «Економіка та підприємництво».
6. Член редакційної колегії журналу Національної металургійної академії України «Проблеми економіки та політичної економії» (м. Дніпро)
Науковий співробітник дослідницької групи декількох державних дослідницьких проектів в НДІ економічного розвитку "Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана", включаючи проект № 883 "Принципи та механізми партнерства держави та приватного капіталу у формуванні інноваційної моделі економічного розвитку України» (2009-2011).
Гранти
1. Грантотримувач «Інноваційний університет і лідерство. Фаза V. Міждисциплінарність і міжгалузевість і стратегії розвитку університету» (7-31 жовтня 2019). Інституції: Міністерство науки і вищої школи Польщі, МОНУ, Варшавський університет, Ягеллонський університет, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики, Спілка ректорів Польщі, Рада ректорів України.
2. Дослідницький грант Президента України для підтримки досліджень молодих вчених на 2018 рік. Назва дослідження: "Інноваційний розвиток і фіскальна демократія в Україні в умовах політики жорсткої політики".
3. Стипендіат Верховної Ради України у 2016 році для найталановитіших молодих учених.
4. Стипендіат Верховної Ради України у як мододий учений-доктор наук у 2020 році. Тема наукової роботи: «Формування моделі соціально-економічного розвитку України в умовах її виходу з системної кризи» (№ держреєстрації 0221U102618).
5. Стипендіат Фонду Королеви Ядвіги в Ягеллонському університеті (2016-2017 академічний рік) (Краків, Польща).
Премія ІІІ ступеня (2014 р.) за монографію «Теорія і модель передового економічного розвитку в системі соціальних потреб» (2014, Київ: КНЕУ, 550 с., українською мовою) від Всеукраїнської асоціації політичної економії у конкурсі на кращі наукові праці з економічної теорії за останні 10 років.
Членство в організаціях
Член Всеукраїнської асоціації політичної економії.
Радник ВГО «Українська асоціація економістів-міжнародників».
Член спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 із захисту докторських і кандидатських дисертацій за спеціальностями 08.00.01 "Економічна теорія та історія економічної думки" та 08.00.03 "Економіка та управління національним господарством".
Член редакційних колегій двох наукових журналів (Україна, Чехія).
Хобі
Вивчення іноземних мов, наукове волонтерство та дослідження

Гуцалюк Олексій Миколайович
Професор кафедри менеджменту та економіки
доктор економічних наук, доцент
Гуцалюк Олексій Миколайович
×Освіта та кар’єра
Кіровоградський національний технічний університет, спеціальність «Облік і аудит» (2010); Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, спеціальність «Педагогіка вищої школи» (2011); Національна академія внутрішніх справ, кваліфікація юриста за напрямом підготовки «Правознавство» (2016); Класичний приватний університет, спеціальність «Філологія» (2019).
Наукові здобутки та праці
з 2014 року здійснює наукове керівництво магістрантами та аспірантами, є сертифікованим експертом з питань розробки, розвитку і впровадження новітніх освітніх програм, технологій і методик навчання в Україні та країнах ЄС. Активно займається науковою діяльністю, бере участь у підготовці та атестації науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, є керівником 5 тем науково- дослідних робіт кафедри менеджменту.
Під науковим керівництвом захищено 3 дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.
Автор понад 150 наукових і науково-методичних праць, в т.ч. 11 монографій, 9 навчально-методичних посібників, 7 публікацій у наукових періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus та Web of Sciencе.
Коло наукових і професійних інтересів
теоретико-методологічні, методичні та практичні проблеми управління організаціями, підприємствами і установами.
Членство в організаціях
Академік Академії економічних наук України

Власенко Олена Олександрівна
Доцент кафедри менеджменту та економіки
кандидат економічних наук, доцент
Власенко Олена Олександрівна
×Освіта та кар’єра
Вища-економічна освіта за спеціальністю «Менеджмент у невиробничій сфері»,
Вища психологічна освіта за спеціальністю «Психологія».
Кандидат економічних наук за спеціальністю 08.06.01 Економіка, організація і управління підприємствами.
Наукові здобутки та праці
Автор більш 40 наукових і науково-методичних праць, в т.ч. наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus та Web of Science Core Collection, участь у колективних монографіях та публікаціях іноземною мовою.
Коло наукових і професійних інтересів
Психологічні аспекти управління підприємством, методологічні аспекти проведення досліджень в окремих сегментах ринку, міжнародні зв’язки підприємства, етико-психологічні передумови ділового спілкування.
Хобі
Туризм.

Шкуліпа Людмила Володимирівна
Доцент кафедри менеджменту та економіки
кандидат економічних наук, доцент
Шкуліпа Людмила Володимирівна
×Посада | Доцент кафедри менеджменту та економіки |
Науковий ступінь | Кандидат економічних наук |
Вчене звання | Доцент |
Освіта та кар’єра | Національна академія статистики, обліку та аудиту, кваліфікація – бакалавр (2008), магістр з обліку та аудиту (2009); Державний економіко-технологічний університет, спеціальність «Транспортні технології», кваліфікація – «Інженер з транспортних технологій (залізничний транспорт)» (2011); аспірантура Національної академії статистики, обліку та аудиту (2014), докторантура Національної академії статистики, обліку та аудиту (2021). |
Наукові здобутки та праці | є автором понад 70 наукових праць, в т.ч. 2 одноосібних монографій англійською мовою, 8 публікацій у наукових періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus та Web of Science; співавтор у 3 монографіях; 4 методичних рекомендацій та понад 10 публікацій у іноземних виданнях; має досвід проектної діяльності у науково-дослідних роботах, а також є членом редколегій і рецензентом зарубіжних фахових видань, у т.ч. індексованих у Scopus та Web of Science. |
Коло наукових і професійних інтересів | концепції розвитку бухгалтерського обліку в Україні та за її межами, методологічна ефективність національних і міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності, інноваційні технології в економіці, статистиці та менеджменті. |
Членство в організаціях | Член ГС «Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України» (з 2011 р.) |
Практичний досвід | Економіст ПАТ «Укрзалізниця» (2007-2016); єдиний бухгалтер на приватному підприємстві (2015-2019) |
Міжнародне співробітництво | участь у проектах міжнародного стажування в іноземних закладах освіти Словаччини, Австрії, Угорщини (2015); Болгарії (2021) |
Хобі | плавання; читання; дослідження; їзда на конях; шопінг; відпочинок на природі |

Тонюк Марина Олександрівна
Доцент кафедри менеджменту та економіки
кандидат економічних наук, доцент
Тонюк Марина Олександрівна
×Освіта та кар’єра | У 1993 році закінчила Київський державний економічний університет, факультет маркетингу, за спеціальністю - «Управління матеріальними ресурсами та організація торгівлі засобами виробництва», здобула кваліфікацію - економіст. У 2008 році захистила кандидатську дисертацію у ННЦ «Інститут аграрної економіки» на тему: «Організаційно-економічний механізм формування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні», отримала науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – «Економіка та управління національним господарством». У 2016 році отримала вчене звання доцента кафедри економіки підприємств. З 2000 р. по 2008р. працювала асистентом кафедри економічної теорії Національного аграрного університету. Викладала дисципліни «Економічна теорія», «Макроекономіка». З 2008 р. по 2019 р. працювала у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на посадах старшого викладача, доцента кафедри економіки та підприємництва. Викладала дисципліни «Економіка підприємства», «Підприємництво та бізнес-культура». З 2020 р. по 2021 р. працювала на посаді старшого наукового співробітника Інституту агроекології і природокористування НААН. Викладада дисципліни « Екологічний менеджмент», «Екологічний маркетинг», «Екологічна політика». |
Наукові здобутки та праці | Автор понад 50 публікацій, у т.ч. 1 – дистанційний курс з дисципліни «Економіка підприємств» (5 кредитів), 2 – колективні монографії, 1 – навчальний посібник з грифом МОН України. |
Коло наукових і професійних інтересів | Менеджмент, малий бізнес, мультиканальні комунікації, екологічний менеджмент та екологічний маркетинг, інтелектуальна власність, інновації |
Хобі | Спорт |

Бойко Світлана Станіславівна
Доцент кафедри менеджменту та економіки
Кандидат політичних наук, доцент
Бойко Світлана Станіславівна
×Освіта та кар’єра | 1986-1993 рр. - Рівненський педагогічний інститут філологічний факультет; спеціальність українська та німецька мова; 2004р.-заступник декана стаціонарних форм навчання Інституту менеджменту та бізнесу МАУП; 2006-2012рр. – декан стаціонарних форм навчання Інституту менеджменту та бізнесу МАУП; 2012-2016рр. – декан Інституту дизайну, МАУП; 2016-2019рр. – в. о. директора Інституту дизайну, архітектури та журналістики МАУП. |
Наукові здобутки та праці | Біля 35 наукових статей та методичних розробок, 5 з яких опубліковано у фахових виданнях України |
Коло наукових і професійних інтересів | Формування готовності до роботи з обдарованою молоддю. |
Хобі | Туризм |

Кузьменко Ольга Андріївна
Доцент кафедри менеджменту та економіки
кандидат економічних наук
Кузьменко Ольга Андріївна
×Освіта та кар’єра
Уманський національний університет садівництва, спеціальність – облік і аудит (2010); Уманський національний університет садівництва, аспірантура (2013); Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини, спеціальність – маркетинг (2016); Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини, спеціальність – готельно-ресторанна справа (2018); Національна академія державного управління при Президентові України, спеціальність – публічне управління та адміністрування (2019).
Свою науково-педагогічну діяльність починала з посади викладача кафедри, далі працювала на посаді старшого викладача, доцента, заступника директора Навчально-наукового інституту, заступника директора з навчально-виховної роботи Центру міжнародної освіти.
Нагороджена почесними грамотами та дипломами.
Наукові здобутки та праці
Більше 40 публікацій, з них – монографія «Економічна ефективність виробництва круп’яних культур сільськогосподарськими підприємствами» (2016), навчальні посібники.
Коло наукових і професійних інтересів
економічна ефективність виробництва;
управління якістю в сільському господарстві
Хобі
кулінарія, заняття спортом, читання історичної літератури, фотографування.

Наволокіна Алла Сергіївна
Доцент кафедри менеджменту та економіки
кандидат економічних наук
Наволокіна Алла Сергіївна
×Освіта та кар’єра
Харківський державний університет харчування та торгівлі, спеціальність «Економіка і підприємництво» (2003); Харківський державний університет харчування та торгівлі, спеціальність «Фінанси», кваліфікація «Економіст з фінансів» (2004); Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія», спеціальність «Філологія», професійна кваліфікація «Філолог, перекладач з англійської мови» (2019); Класичний приватний університет, спеціальність «Філологія», професійне кваліфікація «Перекладач і викладач англійської та німецької мов» (2020).
Наукові здобутки та праці
у 2019 році захищено дисертацію за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» за темою «Формування конкурентоспроможності галузі вищої медичної освіти на засадах економічної взаємодії». Автор 2 публікацій у наукових періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus та Web of Sciencе та понад 30 наукових і науково-методичних праць.
Стажування
Університет суспільних наук (UNS), м. Лодзь, у співпраці з Фундацією Central European Academy Studies and Certifications (CEASC), Післядипломне міжнародне стажування «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність». (2020); Швейцарська школа бізнесу в Монтре (Швейцарія) (2020); Catholic University in Ruzomberok, Project CEASC – Central European Academy Studies and Certifications (2020); ТОВ «Центр підтримки підприємців», Програма «Внутрішній аудитор системи менеджменту якості підприємства» (2020); Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах (2021).
Членство в організаціях
Член-кореспондент Академії економічних наук України
Член ГО «Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції»
Хобі
живопис, поезія, театр.

Приймак Наталія Володимирівна
Старший викладач кафедри менеджменту та економіки
кандидат економічних наук
Приймак Наталія Володимирівна
×Освіта та кар’єра
Київський національний торговельно-економічний університет, спеціальність – технологія харчування (1999-2004 р.р.); спеціальність – облік та аудит (2004-2006 р.р.), аспірантура за спеціальністю – облік та аудит (2015-2019 р.р.).
Досвід роботи – провідний фінансовий консультант АТ КБ ПриватБанк
Наукові здобутки та праці
17 наукових публікацій, що входять до фахових видань України та міжнародних наукометричних баз.
Коло наукових і професійних інтересів
Облік фінансових інструментів кредитування підприємств торгівлі
Хобі
Читання фантастики, кулінарія

Москаєва Ольга Олександрівна
Викладач кафедри менеджменту та економіки
Москаєва Ольга Олександрівна
×Освіта та кар’єра | Магістр з менеджменту організацій Викладач кафедри методології науки і міжнародної освіти Викладач англійської мови в Китайському Національному Університету м. Юйлінь |
Наукові здобутки та праці | 1.Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук (доктора філософії) за спеціальністю 09.00.03 «Соціальна філософія та філософія історії» (033 – Філософія). – Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Київ, 2017. 2. Освіта і наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку. Матеріали ІІІ Міжнародної наукової конференції. 26-27 березня, 2021 р., м. Дніпро. Частина І. / Наук. ред. О.Ю.Висоцький . – Дніпро: СПД «Охотнік», 2021. – 358 с. |
Коло наукових і професійних інтересів | Соціально-філософські проблеми стратегічного розвиткуу суспільства, парадигма освітньої політики, менеджмент громадських організацій |
Хобі | Міжнародні науково-освітянські проєкти, міжнародні стажування, вивчення іспанської мови, мандрівки, тайм-менеджмент та форс-мажорне планування |

Макаренко Світлана Анатоліївна
Провідний фахівець кафедри менеджменту та економіки
Макаренко Світлана Анатоліївна
×Освіта:
Приватне акціонерне товариство «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управляння персоналом», спеціальність «Облік і аудит» (2012-2014 р.р.).
Досвід роботи:
2013-2017р.р - провідний фахівець кафедри маркетингу в ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом»;
2017-2018р.р. - начальник відділення центру професійної підготовки фахівців та підвищення кваліфікації; старший викладач кафедри маркетингу за сумісництвом Університету «Україна»;
2018-2021р.р. - провідний фахівець кафедри прикладних інформаційних систем Факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Хобі
Квілінг, вишивка лєнтами.
Колектив кафедри менеджменту та економіки навчально-наукового інституту «Європейська школа бізнесу» Міжнародного європейського університету радий вітати Вас на сторінках нашого сайту!
Висококваліфікований викладацький склад кафедри, наявність сучасних навчальних аудиторій, можливість залучення здобувачів вищої освіти до наукових досліджень, що виконуються на кафедрі, розвиток студентського самоврядування - все це дозволяє нам створити всі умови для цікавого і змістовного навчання та відпочинку наших студентів, оптимального розвитку їх творчих здібностей.
Наша основна мета – сформувати у наших студентів інноваційне бачення сучасного менеджера, здатного до розвитку та вміння використовувати в умовах жорсткої конкуренції людські ресурси.
Кафедра менеджменту та економіки здійснює підготовку бакалаврів та магістрів зі спеціальності 073 «Менеджмент» за двома освітньо-професійними програмами: «Менеджмент» (перший (бакалаврський) рівень), «Менеджмент і бізнес-адміністрування» (другий (магістерський) рівень). Здобувачі вищої освіти мають змогу навчатися в англомовних групах з повним вивченням усіх навчальних дисциплін англійською мовою.
Кафедра бере активну участь у міжнародних освітніх та наукових проектах, грантових програмах. Тому ми гарантуємо:
- використання сучасних інноваційних технологій і форм навчання (workshop, ділові ігри, case-study тощо);
- використання у освітньому процесі семінарів-дискусій, презентацій-обговорень, майстер-класів за участю міжнародних компаній та організацій, які працюють в Україні та закордоном;
- професійний підхід до навчання із урахуванням освітніх стандартів ЄС;
- пропагування проблемно-орієнтованого навчання та навчання через практичну підготовку за рахунок студентоцентрованого підходу;
- участь у наукових дослідженнях з апробацією результатів на міжнародних наукових конференціях та публікаціях в провідних наукових виданнях;
- участь у формуванні у студентів креативної, цілеспрямованої та активної особистості у просторі, вільному від гендерної дискримінації;
- стажування та працевлаштування в провідних вітчизняних та міжнародних компаніях, корпораціях, органах державного управління.
Менеджмент – це шлях до успішного та перспективного життя!
НАШ ДИПЛОМ – ЗАПОРУКА ВАШОГО УСПІХУ!
Добра і щастя вам, творчих злетів і перемог!