Тренінг на зґуртування команди «Мій герб»

▶️ Педагогічні колективи сьогодні роздирають протиріччя. Нерідко при цьому легко руйнуються з таким трудом налагоджені зв'язки.

❗️ В даний час, коли саме колективні умови визначають успіхи науки, техніки, виникає гостра необхідність в людях, які володіють мистецтвом створювати моральний клімат в колективі. І колектив стає могутнім засобом формування особистості тільки тоді, коли він характеризується високим психологічним кліматом.

✅ Щоб успішно долати руйнівні наслідки конфліктів, потрібно навчитися обходити їх. А це можливо лише при високому рівні розвитку колективу і сприятливого соціально-психологічного клімату. Досягти хороших міжособистісних відносин (специфіки формальних і неформальних організаційних зв'язків в колективі і співвідношення між ними), демократичного рівня в колективі, оптимального рівня психологічної сумісності колективу, розкриття внутрішнього творчого потенціалу педагога в Міжнародному Європейському Університеті  вдається завдяки тренінговим процесам, де ти дієш нестандартно, ефективно, на новому рівні своїх можливостей!

Викладачі МЄУ, як одна команда,  отримують практики трансформації сумнівів, страху і гніву в упевненість і потужний потік енергії!