+38 044 338 00 43
До сайту університету

Привітання директора

Вітаю всіх у просторі Європейської Школи Бізнесу Міжнародного Європейського Університету!

Стратегія Міжнародного Європейського Університету спрямована на підготовку конкурентоспроможних фахівців, які будуть почувати себе сміливо та впевнено на ринку праці нашої держави та за її межами. Саме це і стало передумовою для створення на базі Університету новітнього Навчально - наукового інституту «Європейська Бізнес Школа».

У широкому розумінні, бізнес-адміністрування та менеджмент – це мистецтво управління організацією чи компанією в умовах невизначеності.

Сьогодні, як ніколи, підприємства потребують спеціалістів, здатних результативно працювати в складних умовах сучасного ринку. Менеджер – це висококваліфікований управлінець, людина, яка за будь-яких умов прагне стабільного розвитку свого підприємства.

Майже в кожному навчальному закладі вищої освіти сьогодні є підготовка за спеціальністю 073 – менеджер. Перед вами постає дуже нелегкий вибір: який заклад обрати? З впевненістю відповім: Європейську Школу Бізнесу Міжнародного Європейського Університету! Тому, що Наші студенти гідні якісного навчання! Тому, що Наші студенти гідні найкращого!

Приєднуючись до нашої спільноти, ви отримуєте можливість та перспективу особистісного розвитку завдяки новому, інноваційному підходу до навчання.

З нами ви оволодієте англійською мовою з обов’язковим отриманням сертифіката не нижче рівня В2.

Підготовка за спеціальністю «073 Менеджер» здійснюється за двома рівнями. Перший - бакалаврський, та другий - магістерський.

Тенти нашого Університету по закінченні отримують не лише диплом Міжнародного Європейського Університету, а й диплом Швейцарського університету.

Ми пропонуємо нашим студентам безліч можливостей, які розкривають великі перспективи працевлаштування на вітчизняному та зарубіжному ринку працевлаштування.

Але життя студентів не обмежується лише навчанням. Університет забезпечує активне та різноманітне дозвілля.  Для вас працює басейн,  бібліотека та спортивні секції. Проводиться багато культурно-розважальних заходів. Наші студенти активно приймають участь у волонтерських програмах .

Долучайтесь до нашої креативної та амбітної університетської спільноти! Європейська Школа Бізнесу Міжнародного Європейського Університету чекає саме на Вас!

 

З повагою,

Директор Європейської Школи Бізнесу

Кандидат економічних наук, доцент

Власенко Олена Олександрівна


Телефон: +38 067-3134479

e-mail:

e-mail:

Україна – 03187, м. Київ,

проспект Академіка Глушкова, буд.42

 

Контакти
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43
Європейська Школа Бізнесу

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187