+38 068 300 30 40
До сайту університету

Привітання директора

Вітаємо Вас у просторі Європейської Школи Бізнесу Міжнародного Європейського Університету!

Стратегія Міжнародного Європейського Університету спрямована на підготовку конкурентоспроможних фахівців, які будуть почувати себе комфортно і впевнено на ринку праці нашої держави та за її межами. Саме це і стало передумовою для створення на базі Університету новітнього Навчально-наукового інституту «Європейська Бізнес Школа».

Сьогодні, як ніколи, підприємства потребують спеціалістів, здатних результативно працювати у надскладних умовах сучасного ринку. Тому, всі наші освітні програми розроблені з урахуванням ринкових запитів.

Завдяки залученню компетентного професорсько-викладацького складу та інноваційних технологій й засобів навчання ми створюємо найбільш сприятливі умови для здобуття Вами сучасних, конкурентоспроможних професій. Спілкування з  провідними фахівцями, що самостійно досягли успіху і на власному досвіді довели важливість та затребуваність обраної професії, допоможуть Вам  окреслити реальні й чіткі цілі обраної професії.

Ми мотивуємо студентів на успіх не тільки шляхом зорієнтованості на здобуття знань, а й створення сприятливих умов для практичного залучення сформованих навичок.

Долучившись до нашої спільноти, Ви отримаєте непересічну можливість перспективного особистісного розвитку завдяки залученню новітніх підходів до навчання, що засновані на використанні кращих еталонів вітчизняного та іноземного освітнього досвіду.

З нами ви оволодієте англійською мовою, з можливістю отриманням сертифіката не нижче рівня В2.

Абітурієнти нашого Університету, по завершенню навчання, отримують не лише диплом Міжнародного Європейського Університету, а й диплом Швейцарського університету.

У нашому університеті життя студентів не обмежується лише навчанням. Університет створює сприятливі умови для активного та різноманітного дозвілля, що організовується за підтримки Студентського парламенту. Щорічно на базі закладу відбувається чимало культурно-розважальних заходів. Наші студенти активно приймають участь у волонтерських програмах .

Долучайтесь до нашої креативної та амбітної університетської спільноти! Європейська Школа Бізнесу Міжнародного Європейського Університету чекає саме на Вас!

 

З повагою,

Директор Європейської Школи Бізнесу

Кандидат економічних наук, доцент

Марченко Світлана Миколаївна


Телефон: +38 068 300 30 40 

e-mail: 

Україна – 03187, м. Київ,

проспект Академіка Глушкова, буд.42

Контакти
Приймальна комісія

+38 068 300 30 40
+38 063 169 98 67
Європейська Школа Бізнесу

+38 063 169 98 67
+38 050 690 60 60
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187