Громадське обговорення проєкту освітньої програми

Запрошуємо всіх стейкголдерів, а саме: здобувачів вищої освіти, випускників освітньої програми, роботодавців, представників академічної спільноти, співробітників Міжнародного європейського університету, представників інших груп інтересантів, надати відгуки, побажання та пропозиції для покращення освітньої програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) та «Менеджмент і бізнес-адміністрування» другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 30 травня 2021 року на електронну адресу  гаранта освітньої програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня Ремиги Ю.С. або на електронну адресу гаранта освітньої програми «Менеджмент» другого (магістерського) рівня Бойко О.В.

Сподіваємось на плідну та якісну співпрацю!

Про освітній процес в Міжнародному європейському університеті зі спеціальності 073 «Менеджмент» Ви можете дізнатися на нашому офіційному сайті https://ieu.edu.ua/ або у соціальних мережах.

Attention! The only official website of the INTERNATIONAL EUROPEAN UNIVERSITY
Урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти освітнього ступеня «Магістр»
АННА ХОЛОДНИЦЬКА ВИСТУПИЛА НА ІНТЕНСИВІ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІД ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ»