+38 044 338 00 43
До сайту університету

Кафедра туризму та освітнього менеджменту

Дудка Тетяна Юріївна

Завідувач кафедри туризму та освітнього менеджменту

Доктор педагогічних наук

Алексєєнко-Лемовська Людмила Владиславівна

Професор кафедри туризму та освітнього менеджменту

Кандидат педагогічних наук, доцент

Башинська Марина Ігорівна

Доцент кафедри туризму та освітнього менеджменту

кандидат економічних наук

Марченко Світлана Миколаївна

Доцент кафедри туризму та освітнього менеджменту

Кандидат економічних наук, професор Міжнародної Кадрової Академії, член ГО "Українська Асоціація Маркетингу"

Соломчак Христина Орестівна

Доктор філософії

Кафедра туризму та освітнього менеджменту – це навчально-науковий підрозділ Європейської школи бізнесу.

Загальна інформація

У 2021 р. в Міжнародному Європейському університеті було створено кафедру туризму та освітнього менеджменту. З часу заснування до сьогодні кафедру очолює фахівець у галузі туризму, доктор педагогічних наук, професор Т.Ю. Дудка.

Історія кафедри

Відкриття нової кафедри у складі Європейської бізнес школи відзначене насиченими подіями в історії розвитку Міжнародного європейського університету. У процесі розбудови молодого і амбітного закладу вищої освіти, позначеної створенням  і частковим об’єднанням окремих структурних підрозділів, зародилася ідея відкриття кафедри туризму та освітнього менеджменту, яку очолила одна з наймолодших докторів наук в Україні за профільною спеціальністю – Тетяна Юріївна Дудка.

До складу новоствореної кафедри увійшла компетентна команда науково-педагогічних працівників з колосальним досвідом роботи у закладах вищої освіти та на керівних посадах у галузевих органах державного управління. Діючий професорсько-викладацький склад кафедри є авторами понад трьохсот науково-методичних праць (у тому числі підручників, посібників, монографій, наукометричних статей та іноземних публікацій).

   На початковому етапі свого функціонування новостворена кафедра розробила авторські курси,  передбачаючі поглиблене вивчення дисциплін туристичного профілю. Урахування потреб розвитку туризму у регіонах України, позначилося на назві кафедри та змістовому наповненні освітньої програми. До складу останньої увійшли освітні компоненти, орієнтовані на підготовку висококваліфікованих фахівців, готових до успішного здійснення професійної діяльності у сфері рекреації та туризму, управління туристичними проектами загальнодержавного та міжнародного рівнів.

Наукова діяльність кафедри       

Загальнокафедральна наукова тема «Когнітивні та прикладні засади підготовки майбутніх туризмологів до реалізації бізнес проєктів». Наукові дослідження професорсько-викладацького складу кафедри торкаються актуальних проблем розвитку внутрішнього та міжнародного туризму, управління та стратегічного планування розвитку туристично-рекреаційного потенціалу українських регіонів, підготовки майбутніх туризмологів до реалізації прикладних функцій на місцях.

Значна увага колективу кафедри приділяється студентській науковій роботі. За ініціативи завідувача кафедри Т.Ю. Дудки та професора Л.В. Алексєєнко-Лемовської засновано періодичний електронний науковий журнал «Науково-студентський дискурс» з метою підтримання тенденції розвитку напрямку студентської науки в університеті
https://ieu.edu.ua/nauka/naukove-tovarystvo/naukovo-students-kij-diskurs/naukovo-students-kij-diskurs-ukrajins-ka-mova .

   Професорський склад кафедри на чолі із завідувачем щорічно долучаються до складу оргкомітетів науково-практичних конференцій міжнародного рівня (зокрема, «Інноваційний потенціал сучасної освіти та науки», «Міждисциплінарний дискурс: теорія, практика, досвід», «Сучасна освіти і наука: проблеми, перспективи, інновації», «Освіта та наука: пам’ятаючи про минуле, творимо майбутнє», «Освіта, виховання та навчання: вітчизняний та міжнародний досвід»).

 

Міжнародна діяльність кафедри  

Кафедра туризму та освітнього менеджменту тісно співпрацює із профільними кафедрами  цілого ряду іноземних університетів, зокрема: Центральним університетом Марти Абреу у Лас-Вілласі на Кубі (Marta Abreu Central University in Las Villas, Cuba), Коледжом святого Хреста у США (Holy Cross college at Notre Dame, Indiana, USA),  Університетом Хучжоу у Китаї (Huzhou University, China), Університетом Ле-Мана у Франції (Le Mans Université, France), Білоруським державним педагогічним університетом імені Максима Танка (Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка).

 

Контакти

Тип підрозділу

кафедра

Повна назва

кафедра туризму та освітнього менеджменту

Абревіатура

КТОМ

Дата заснування

2021

Засновники

Міжнародний європейський університет

Приналежність

Європейська школа бізнесу

Завідувач кафедри

Дудка Тетяна Юріївна

Розташування

03187, Київ, проспект Академіка Глушкова, 42 В, кімната 504

 

 

 

 

 

 

 

Контакти
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+38 093 338 00 43
+38 063 169 98 67
Європейська Школа Бізнесу

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187