До сайту університету

Кафедра cоціально-гуманітарних наук

ПРО
КАФЕДРУ

Алексєєнко-Лемовська Людмила Владиславівна

Професор кафедри

Башинська Марина Ігорівна

Доцент кафедри

Соломчак Христина Орестівна

Доцент кафедри

Кафедра cоціально-гуманітарних наук – це навчально-науковий підрозділ Європейської школи бізнесу.

Загальна інформація

У 2021 р. в Міжнародному Європейському університеті було створено кафедру туризму та освітнього менеджменту. З часу заснування до сьогодні кафедру очолює фахівець у галузі туризму, доктор педагогічних наук, професор Т.Ю. Дудка.

Історія кафедри

Відкриття нової кафедри у складі Європейської бізнес школи відзначене насиченими подіями в історії розвитку Міжнародного європейського університету. У процесі розбудови молодого і амбітного закладу вищої освіти, позначеної створенням  і частковим об’єднанням окремих структурних підрозділів, зародилася ідея відкриття кафедри туризму та освітнього менеджменту, яку очолила одна з наймолодших докторів наук в Україні за профільною спеціальністю – Тетяна Юріївна Дудка.

До складу новоствореної кафедри увійшла компетентна команда науково-педагогічних працівників з колосальним досвідом роботи у закладах вищої освіти та на керівних посадах у галузевих органах державного управління. Діючий професорсько-викладацький склад кафедри є авторами понад трьохсот науково-методичних праць (у тому числі підручників, посібників, монографій, наукометричних статей та іноземних публікацій).

   На початковому етапі свого функціонування новостворена кафедра розробила авторські курси,  передбачаючі поглиблене вивчення дисциплін туристичного профілю. Урахування потреб розвитку туризму у регіонах України, позначилося на назві кафедри та змістовому наповненні освітньої програми. До складу останньої увійшли освітні компоненти, орієнтовані на підготовку висококваліфікованих фахівців, готових до успішного здійснення професійної діяльності у сфері рекреації та туризму, управління туристичними проектами загальнодержавного та міжнародного рівнів.

Наукова діяльність кафедри       

Загальнокафедральна наукова тема «Когнітивні та прикладні засади підготовки майбутніх туризмологів до реалізації бізнес проєктів». Наукові дослідження професорсько-викладацького складу кафедри торкаються актуальних проблем розвитку внутрішнього та міжнародного туризму, управління та стратегічного планування розвитку туристично-рекреаційного потенціалу українських регіонів, підготовки майбутніх туризмологів до реалізації прикладних функцій на місцях.

Значна увага колективу кафедри приділяється студентській науковій роботі. За ініціативи завідувача кафедри Т.Ю. Дудки та професора Л.В. Алексєєнко-Лемовської засновано періодичний електронний науковий журнал «Науково-студентський дискурс» з метою підтримання тенденції розвитку напрямку студентської науки в університеті
https://ieu.edu.ua/nauka/naukove-tovarystvo/naukovo-students-kij-diskurs/naukovo-students-kij-diskurs-ukrajins-ka-mova .

   Професорський склад кафедри на чолі із завідувачем щорічно долучаються до складу оргкомітетів науково-практичних конференцій міжнародного рівня (зокрема, «Інноваційний потенціал сучасної освіти та науки», «Міждисциплінарний дискурс: теорія, практика, досвід», «Сучасна освіти і наука: проблеми, перспективи, інновації», «Освіта та наука: пам’ятаючи про минуле, творимо майбутнє», «Освіта, виховання та навчання: вітчизняний та міжнародний досвід»).

 

Міжнародна діяльність кафедри  

Кафедра cоціально-гуманітарних наук тісно співпрацює із профільними кафедрами  цілого ряду іноземних університетів, зокрема: Центральним університетом Марти Абреу у Лас-Вілласі на Кубі (Marta Abreu Central University in Las Villas, Cuba), Коледжом святого Хреста у США (Holy Cross college at Notre Dame, Indiana, USA),  Університетом Хучжоу у Китаї (Huzhou University, China), Університетом Ле-Мана у Франції (Le Mans Université, France), Білоруським державним педагогічним університетом імені Максима Танка (Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя Максіма Танка).

університетський кампус у Польщі (Познань)

успішний досвід проходження Університетом міжнародної акредитації

67% викладачів мають міжнародний досвід

понад 100 академічних партнерів

стажування та практика студентів в Україні та закордоном

практико-орієнтоване навчання на базі кращих компаній

можливість удосконалення знання іноземної мови до рівня В2

викладання окремих профільних курсів англійською мовою

Міжнародна програма «Подвійного диплому»

сучасні методи та засоби навчання (ноутбуки Apple, GoogleJamboards, VR-glasses)

підтримка студентських ініціатив

• продовжити навчання на магістерських програмах та набувати додаткові кваліфікації в системі післядипломної освіти як у МЄУ, так і провідних університетах світу;

• працевлаштування в компаніях-партнерах Університету з перспективою швидкого кар’єрного росту;

• започаткувати власний туристичний проєкт за менторської підтримки викладацького складу Європейської бізнес школи.

Форма навчання – денна, заочна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати НМТ з 

•Української мови;
•Математики;
•Історії України. 

 

Більше інформації про вступ 2022 →  

 

Контакти
Приймальна комісія

+38 063 169 98 67
+38 050 690 60 60
Європейська Школа Бізнесу

+38 097 450 06 73
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187