МЄУ пропонує студентам оформити міжнародний студентський квиток ISIC

Міжнародний відділ МЄУ пропонує студентам оформити міжнародний студентський квиток ISIC.

ISIC карта – єдиний визнаний міжнародний студентський квиток, який надає знижки, спеціальні пропозиції, різні пільги та багато іншого.

📍Які переваги?

💥 Міжнародний квиток
ІSIC – це єдине визнане міжнародне посвідчення, яке підтверджує статус учня/студента в усьому світі та відкриває для тебе світ знижок та привілеїв, акцій та спеціальних пропозицій.

💥 Знижки та акції
Знижки на авіаперельоти, проживання в готелях і хостелах. Відвідування зі знижками кінотеатрів, аквапарків, закладів культури, центрів розваг і клубів. Знижки в кафе, ресторанах і барах.

💥 Особливі привілеї
Привілеї на додаткову освіту, мовні курси, тренінги та майстер-класи. Знижки на покупку турів, страхування і навчання за кордоном. Безкоштовний вхід у музеї, театри і культурні центри світу.

💥 Be like ISIC
Бути як ISIC – це бути в курсі подій, відвідувати цікаві та корисні заходи, вміти відпочивати та веселитися, смачно їсти, займатися спортом, подорожувати, займатися самоосвітою та розвиватися.

З міжнародним студентським квитком ви матимете знижки у 137 країнах світу 😱

📍Що потрібно для оформлення?
Фото 3х4
Копія паспорту

📍Вартість: 500 грн

Охочі, які бажають оформити картку звертайтесь у 414 кабінет.