Наш університет організовує чергову зустріч з Максимом Радуцьким

Наш університет організовує чергову зустріч з Максимом Радуцьким топ-підприємцем, офіційним представником бренду клубної культури "Pacha" та бренду десертів O. Deserty, засновником пляжного комплексу "City beach club" і нетипового PR та івент-агенства "Progency".
📅 23 жовтня 2020 р. 🕚 15:30
Тільки в Міжнародному європейському університеті регулярно проводяться майстер-класи, семінари та зустрічі з відомими людьми - фахівцями своєї справи. Приєднуйтесь.

The International European University organizes a meeting with Maxim Radutskiy a top entrepreneur, official representative of the club culture brand "Pacha" and dessert brand O. Deserty, founder of the beach complex No. 1"City Beach Club" and unique PR and event agency "Progency". Mr. Maxim will share his own useful experiences that help you in future career.
📅 October 23, 2020 🕚 03:30 p.m. Only the IEU regularly holds master classes, seminars and meetings with famous people - experts in their field

Attention! The only official website of the INTERNATIONAL EUROPEAN UNIVERSITY
Урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти освітнього ступеня «Магістр»
АННА ХОЛОДНИЦЬКА ВИСТУПИЛА НА ІНТЕНСИВІ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІД ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ»