+38 044 338 00 43
До сайту університету

Тренінг на зґуртування команди «Мій герб»

▶️ Педагогічні колективи сьогодні роздирають протиріччя. Нерідко при цьому легко руйнуються з таким трудом налагоджені зв'язки.

❗️ В даний час, коли саме колективні умови визначають успіхи науки, техніки, виникає гостра необхідність в людях, які володіють мистецтвом створювати моральний клімат в колективі. І колектив стає могутнім засобом формування особистості тільки тоді, коли він характеризується високим психологічним кліматом.

✅ Щоб успішно долати руйнівні наслідки конфліктів, потрібно навчитися обходити їх. А це можливо лише при високому рівні розвитку колективу і сприятливого соціально-психологічного клімату. Досягти хороших міжособистісних відносин (специфіки формальних і неформальних організаційних зв'язків в колективі і співвідношення між ними), демократичного рівня в колективі, оптимального рівня психологічної сумісності колективу, розкриття внутрішнього творчого потенціалу педагога в Міжнародному Європейському Університеті  вдається завдяки тренінговим процесам, де ти дієш нестандартно, ефективно, на новому рівні своїх можливостей!

Викладачі МЄУ, як одна команда,  отримують практики трансформації сумнівів, страху і гніву в упевненість і потужний потік енергії!

Майстер-клас на тему "Базові реанімаційні заходи у дорослих" для студентів-медиків і всіх охочих
Освітня діяльність Міжнародного європейського університету здійснюється з урахуванням освітніх стандартів ЄС
Відбувся відкритий онлайн-урок «Кібербезпека в особистому Internet-просторі»
Новий футбольний сезон розпочався з перемогою ?
Завідувач Навчально-наукової бібліотеки МЄУ провела тренінг для викладачів на тему «Покращення якості навчання онлайн»
Тренінги по побудові особистого бренду з початку пандемії стали найпопулярнішою темою у всьому світі
В Україні розпочався Місяць кібербезпеки
Celebrity Awards  – це незалежна всеукраїнська премія, що охоплює успішних людей та є першою сходинкою у формуванні великої Міжнародної премії
Контакти
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+38 093 338 00 43
+38 063 169 98 67
Європейська Школа Бізнесу

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187